BEMOWSKI ZIMOWY LEGIA MTB 2015/2016- 1 ETAP [ZAPOWIEDŹ]

ZAPOWIEDŹ

INFORMACJE

BEMOWO – FORTY BEMA, UL. WALDORFFA

Biuro zawodów, start i meta przy ul. Waldorffa, Forty Bema. Będzie ustawiony specjalny namiot do przebierania i pozostawienia swoich rzeczy.

Program zawodów/dystanse

  • godz. 9.30 – 12.30  zapisy w Biurze Zawodów,
  • godz. 12.10 – start kat. ŻAK 7-10 lat, 1 okrążenie
  • godz. 12.30 – start dyst. MINI, 20 min.
  • godz. 13.00 – start dyst. MEGA, 40 min.
  • godz. 13.45 – start dyst. GIGA, 60 min.
  • godz. 15.00 – 15.30 – dekoracje zwycięzców.

Mieszkańcy Bemowa zwolnieni są z opłat.

AKREDYTACJA   – karta zgłoszenia znajduje się na naszej stronie w zakładce  „zapisy”. Jeśli  masz taką możliwość, wydrukuj i wypełnij wcześniej.  Kartę otrzymasz również w biurze zawodów. Uczestnicy cyklu Legia MTB Maraton 2015 nie muszą wypełniać kart zgłoszeń, bo my już je  mamy w naszym archiwum.

TRASA – runda ok. 3 km, o znacznej konfiguracji, w tym jeden sztywny podjazd. Podłoże na ogół utwardzone, bądź trawiaste. Runda tradycyjnie przechodzi przez metę. W przypadku złej pogody (obfite opady deszczu) trudne odcinki będą wyłączone. Podkreślam: trasa jest tak przygotowana i dobrana aby nie preferować żadnego rodzaju roweru, każdy z Was ma szansę.

Zawodnicy zdublowani  nie będą wycofywani z trasy, jeżdżą do czasu kiedy zwycięzca przekroczy metę i zostaną sklasyfikowani. Ostatnie okrążenie sygnalizowane jest dzwonkiem.

PARKING – wyznaczony jak zawsze na fortach w poblizu mety, oznakowany taśmą biało-czerwoną. Parkować można także na ul. Waldorffa po jej prawej stronie.

MYCIE ROWERÓW – w wyznaczonym miejscu przy budynku Waldorffa 29.

UWAGA! Forty Bema to teren ogólnie dostępny dla wszystkich. Spotkamy tu spacerowiczów, rodziców z dziećmi i właścicieli czworonogów. Proszę wobec powyższego o szczególną uwagę, bo na niektórych odcinkach możemy się z nimi spotkać.

WYDARZENIE

REGULAMIN