BIDON TERMICZNY CAMELBAK [TEST]

Bidon wholesale mlb jerseys termiczny cheap nfl jerseys Camelbak cheap jerseys powstał So z Why myślą Tips o ludziach, którzy nie zważając na złe warunki atmosferyczne, starają się wyjechać rowerem na trening.

Bidon został skonstruowany do utrzymania płynów w przyjemnej dla naszego organizmu temperaturze. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Bidon ma 610 ml pojemności i konstrukcję dwuścienną z wypełnieniem  z pianki. Bidon termiczny (izolowany) utrzymuję temperaturę płynu 2x dłużej niż bidon normalny, w naszym przypadku bidon utrzymywał ciepło aż do 2 godzin.camelbak-nowe

Ustnik Jet Valve został skonstruowany w taki sposób, aby przez obrót ustnika można było zamknąć, jak i otworzyć otwór bidonu. Szczelny ustnik eliminuje również wyciek napoju na ramę, czy na nasz strój kolarski. Camelbak Podium Chill został stworzony z całkowicie bezzapachowej mieszanki polipropylenu z technologią Hydro Guard, która całkowicie ogranicza zapach, jak i smak plastiku.

camelbak

Podsumowując bidon firmy Camelbak wypadł pozytywnie pod każdym względem i spełnia wymagania kolarza, który ceni sobie komfort podczas każdego treningu.

Dane techniczne:

Pojemność: 600ml
Wysokość:  23 cm
Waga bidonu pustego: 0,095kg
Przeznaczenie: MTB, szosa, multisport

 

 

Dystrybutor:MAXFORMA

The following two tabs change content below.