Bielańskie ściganie na czas rozstrzygnięte

19 września już po raz trzeci odbyła się Bielańska Czasówka by ŻTC BIKE RACE, wyjątkowa rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas.

Tradycyjnie na warszawskich Bielanach, jazdą indywidualną na czas sezon zakończyli kolarze. To był ostatni wyścig organizowany w tym roku przez ŻTC BIKE RACE. Na nadwiślańskich, bielańskich ścieżkach rowerowych do rywalizacji stanęło niemal stu zawodników i zawodniczek. Choć trasa nie należy do najdłuższych, bo ma zaledwie 5,6 km to jest niezwykle trudna technicznie, z finiszowym podjazdem na końcu. Start jak na Bielańską Czasówkę przystało odbywał się w dwóch grupach – rowery dowolne oraz rowerach szosowych i do jazdy indywidualnej na czas.

Wśród startujących nie zabrakło znanych kolarskich nazwisk. Komplet wyników znajduje się na stronie www.ztc.pl.

– Za nami trudny, bo naznaczony pandemią sezon 2020. Kończymy tradycyjnie już na warszawskich Bielanach. Mamy nadzieję, że dla wielu choć krótki, był to udany sezon. Zgodnie z naszymi założeniami do rywalizacji powrócimy 11 kwietnia 2021 roku, kiedy to w Grójcu zainaugurujemy ŻTC BIKE RACE 2021. Serdecznie zapraszamy – powiedział dyrektor cyklu, Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej było Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Projekt jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

The following two tabs change content below.

Redakcja

Ostatnie wpisy Redakcja (zobacz wszystkie)