Idealna przekąska na rower – kompletny odżywczo baton Huel

Jazda na rowerze to bezpieczna forma sportu, którą możemy uprawiać poza domem. To sposób na podtrzymanie kondycji, zwiększenie odporności z zachowaniem bezpiecznej odległości z innymi uczestnikami ruchu, niezależnie czy jesteśmy właśnie w mieście czy w lesie. Czasem jednak dopada nas głód. Jak z nim walczyć? Ciekawą opcją jest kompletny odżywczo baton, który jest zbilansowanym połączeniem wszystkich składników pokarmowych.

Choć batony nie zostały stworzone jedynie z myślą o sportowcach, będą świetnym rozwiązaniem dla aktywnych osób. To wygodna, szybka i zdrowa alternatywa dla tradycyjnych posiłków. Jak wszystkie produkty marki, nowy baton również jest uzupełniony o dobrze zbilansowane makroskładniki odżywcze oraz niezbędne 26 witamin i minerałów potrzebnych na co dzień. Nowość o smaku masła orzechowego, zawiera zaledwie 200 kalorii, co sprawia, że jest idealną i wygodną przekąską podczas profesjonalnego treningu rowerowego lub zwykłej przejażdżki.

Batony powstają wyłącznie z roślinnych składników – mąki owsianej i płatków owsianych, białka grochu i brązowego ryżu, kakao w proszku, kokosa, syropu daktylowego i siemienia lnianego. Smak masła orzechowego pojawia się dzięki prażonym orzechom arachidowym i wegańskim chipsom czekoladowym. Dodano również unikalną mieszankę niezbędnych witamin i minerałów, aby zapewnić odżywczo kompletną przekąskę.

Nowy smak dołącza do istniejących już produktów: słonego karmelu, czekolady, czekolady z pomarańczą i karmelu z aromatem kawy.

Każdy baton zawiera:

  • Wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych mikroelementów odżywczych.
  • 12 g wysokojakościowego, roślinnego białka, o doskonałym profilu aminokwasowym
  • Węglowodany o niskim IG, wolno uwalniające się, dostarczające energię
  • Zrównoważone tłuszcze omega-3, omega-6 i tłuszcze jednonienasycone, tworzące doskonały profil kwasów tłuszczowych
  • Błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny, dla zdrowia układu trawiennego
  • Brak składników GMO; brak soi, jaj, przetworów mlecznych, mięsa i produktów zwierzęcych

Huel jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się marek w Wielkiej Brytanii, osiągając ostatnio kamień milowy w postaci 100 milionów posiłków sprzedanych w 100 krajach świata. Marka oferuje również odżywczo kompletne posiłki w proszku i w formie napojów gotowych do spożycia, dzięki czemu odżywianie jest szybkie, łatwe i przystępne cenowo.