JAKIE CARBONOWE KOŁA W PRZYSTĘPNEJ CENIE ?

Większość zaawansowanych kolarzy amatorów poszukuje carbonowych kół, dobrych jakościowo w rozsądnej cenie. Niektórzy stwierdzą, że rozsądna cena wyklucza jakość produktu. Osoby, które tak sądzą, nie zapoznały się z ofertą marki VINCI, a dokładnie serią kół VINCI RAPID.

 

Co warto wiedzieć o serii RAPID ?

”Seria RAPID została zaprojektowana dla każdego, kto kocha kolarstwo i marzy o szybkiej, bezkresnej jeździe na najwyższej klasy karbonowych kołach. VINCI RAPID to rozsądny kompromis między kosmicznymi technologiami a ceną. To wciąż znakomite i niezwykle szybkie koła, dające wszystko co najlepsze w kołach VINCI. W VINCI RAPID łączymy 18 zaawansowanych technologii i rozwiązań, by dostarczyć Ci koła, których aerodynamikę, sztywność i lekkość odczujesz na każdym treningu i na każdych zawodach. Wzorowane na topowej serii VINCI TORE będą najlepszym wyborem dla każdego, kto poszukuje uniwersalnych kół wysokiej klasy w przystępnej cenie.”

 

KOŁA Z SERII RAPID:

 

VINCI RAPID 20/24mm

”Koła VINCI RAPID z 20mm (dla wersji pod szytkę) lub 24mm (dla wersji pod oponkę) stożkiem to najlżejsze ze wszystkich kół tej serii. Zaprojektowane dla fanów górskich wspinaczek. Komplet kół VINCI RAPID 20mm to 1040 gram (1326g dla wersji 24mm pod oponkę) materiałów najwyższej klasy z których wydobyliśmy wszystko, co najlepsze. Byś mógł jeszcze szybciej wjechać na szczyt każdego wzniesienia. Lekkie, sztywne, dynamiczne – stworzone dla prawdziwych ‚górali’.”

Cena: 3.570,00

 

VINCI RAPID 40mm

”Koła VINCI RAPID z 40mm stożkiem to najbardziej wszechstronny zestaw kół VINCI RAPID, który sprawdzi się w każdych warunkach. Niesamowicie sztywne, wyjątkowo lekkie i aerodynamiczne koła o zminimalizowanych oporach toczenia. Przyspieszenia, podjazdy, sprinty, samotne ucieczki, górskie etapy – koła VINCI RAPID 40 sprawdzą się na każdej trasie.”

Cena: 3.470,00

 

VINCI RAPID 56mm

 

”Koła VINCI RAPID z 56mm stożkiem to wyjątkowo aerodynamiczny zestaw. Zaprojektowane z myślą o płaskich etapach i samotnych ucieczkach sprawdzą się także podczas triathlonu czy też jazdy na czas. Niska masa i niesamowita sztywność to kolejne zalety, które sprawiają, że koła VINCI RAPID 56 są także często wybierane przez sprinterów, dla których połączenie niniejszych cech jest niezwykle istotne.”

Cena: 3.570,00

 

VINCI RAPID 88mm

”Koła VINCI RAPID z 88mm stożkiem to zestaw stworzony do samotnej walki z czasem. Aerodynamiczne i sztywne. Rozpędzone będą przecinały wiatr niczym brzytwa byś Ty mógł przeciąć linię mety jeszcze szybciej.”

Cena: 3.870,00

 

 

 

The following two tabs change content below.

Redakcja

https://allegro.pl/oferta/ksiazka-xxi-wiek-choroba-przecietnosci-7829057768