KRÓTKIE RĘKAWICZKI ROSE [TEST]

Od pewnego czasu mieliśmy za zadanie testować kolejny produkt firmy ROSE. Tym razem padło na krótkie rękawiczki przeznaczone zarówno dla zawodników szosowych, jak i MTB.

WYKONANIE

Wierzchnia część rękawiczek została wykonana z dwuwarstwowej siatki, która zapewnia dobre oddychanie dłoni oraz z syntetycznej skóry TERMICZNY w zgięciu, która cheap jerseys zapewnia pewne trzymanie kierownicy i komfort w trakcie jazdy.

Wewnętrzna część rękawicy Der została с pokryta antypoślizgową skórą syntetyczną oraz ergonomicznymi wyściółkami żelowymi, które odpowiadają za komfort naszych dłoni podczas treningów czy wyścigów MTB na technicznych trasach.

 

 

WYTRZYMAŁOŚĆ

Po długotrwałym teście rękawiczek zaobserwowano znikome cheap jerseys zużycie materiału, dzięki czemu mogą nam one posłużyć przez wiele treningów czy wyścigów.

PODSUMOWUJĄC

Rękawiczki firmy ROSE przeszły test cheap nba jerseys pozytywnie i otrzymują ocenę pozytywną. Basic A z wysokiej jakości inner produktu będą -TORQ zadowoleni DRINK-NAPOJE użytkownicy rowerów szosowych, jak i MTB.

Materiał: 50% poliester, 50% poliamidu

 

Aktualną cenę i dostępność sprawdzisz cheap jerseys na stronie ROSEBIKES.PL.

Dystrybutor: ROSEBIKES