LEGIA MTB MARATON W WESOŁEJ ZA NAMI [RELACJA]

3 września odbyła się już kolejna edycja wyścigu mtb z cyklu LEGIA MTB MARATON. Tym razem miłośnikom kolarstwa górskiego przyszło rywalizować  w Wesołej.

Paweł Szewczyk – zawodnik Wysportowani Racing Team na trasie

Na dystansie GIGA najszybszym z panów na GIGA był Paweł Pięta (01:52:57). Drugie miejsce zajął Michał Bujan tracąc zaledwie sekundę do zwycięzcy (01:52:58).  Na trzeciej pozycji uplasował się Krzysztof Majkowski (02:55:38).

fot: legia mtb maraton

Na dystansie MEGA najszybszą z Pań była Dorora Warczyk (01:07:24). Drugie miejsce zajęła Sylwia Spławska (01:24:55). Trzecie miejsce przypadło Katarzynie Lesiak (01:27:48). Najszybszym mężczyzną na MEGA był Grzegorz Macinkiewicz (01:07:24 ). Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Wojtkowski (01:08:23 ). Damian Traczyk zajął trzecie miejsce (01:08:30).

Wśród pań na MINI najszybsza była Marlena Popłońska (00:34:19). Drugie miejsce wywalczyła Dominika Wolska (00:38:25), a trzecie Dobrawa Baszczak (00:44:12). Najszybszym wśród panów na tym dystansie był Jakub Nowomiejski (00:26:47). Tuż za nim, na drugim miejscu pojawił się Jan Miazek (00:26:50), a na najniższym stopniu pudła stanął Dawid Wachowicz (00:26:56).