MISTRZOSTWA POLSKI MTB W LUBLINIE

Udostępnij dalej:

Już w najbliższą niedzielę 6 sierpnia na Starym Mieście w Lublinie będziemy światkami walki o medale Mistrzostw Polski. Zmagania odbędą się w niezwykle widowiskowej formule kolarstwa górskiego czyli sprintach zwanych potocznie „eliminatorem”.

Sezon kolarski w pełni. Dwa tygodnie temu poznaliśmy mistrzów kraju w cross-country. Z kolei zbliżający się weekend to walka o medale w miejskich sprintach XCE. Lublin po raz kolejny gościć będzie najlepszych specjalistów od ścigania się na krótkich, technicznych rundach. Ta wyznaczona w Lublinie liczyć będzie niespełna 1 km. To ciekawa i szybka trasa praktycznie w całości poprowadzona po kostce brukowej. To powoduje, że cały czas trzeba się mieć na baczności, szczególnie że na imprezie tej rangi nikt nie odpuszcza. Każdy najmniejszy błąd może kosztować brak awansu do kolejnej rundy i pożegnanie się z medalem. A z pewnością będzie komu o nie walczyć, gdyż zgłoszeń dokonali już m.in. Marta Turoboś, Iwona Kurczab, obrońca tytułu Łukasz Szymczuk, Borys Górach, Adrian Rzeszutko, czy „miejscowy” Oskar Pluciński. Jeśli ktoś chce dołączyć do tego grona przypominamy, że zapisy on-line trwają tylko do czwartku 3 sierpnia. Późniejsza rejestracje jest możliwa tylko w sobotę w biurze zawodów.

Oprócz sportowych emocji na kibiców czeka jeszcze kilka innych atrakcji. Będą animacje dla dzieci, rowery testowe marki Whyte, stoisko promocyjne marki CST, produkty marki Oshee dla wszystkich startujących oraz atrakcyjne nagrody dla zwycięzców od GoSport, Varty, Martombike, Force, Goggle, Dare2b, RH+.

 

Więcej informacji na: www.Eliminator-MTB.com  i  www.facebook.com/EliminatorMTB

Tak było w 2016 roku: 

 

 

 

Harmonogram

5 sierpnia 2017 – /sobota /
16:00 – 19:00 – Rejestracja w Biurze Zawodów

6 sierpnia 2017 – /niedziela/

9:00 – 11:00 – Rejestracja w biurze zawodów
11:00 – 11:10 – Ceremonia otwarcia Mistrzostw
11:10 – 12:00 – Oficjalny trening na trasie Mistrzostw Polski MTB XCE
12:00 – Odprawa techniczna
12:30 – Runda eliminacyjna wyścigu dodatkowego Eliminator MTB
13:30 – Runda eliminacyjna o Mistrzostwo Polski MTB XCE
14:30 – Finały wyścigu dodatkowego Eliminator MTB
16:00 – Finały o Mistrzostwo Polski MTB w Sprintach
17:30 – Dekoracja zwycięzców wyścigu dodatkowego Eliminator MTB
18:00 – Dekoracja zwycięzców Mistrzostw Polski XCE
18:30 – Ceremonia zamknięcia Mistrzostw

 

Więcej informacji udziela:    

Grzegorz Miedziński  

Tel. 501 641 706       

E-mail: grzegorz.miedzinski@azs.pl

The following two tabs change content below.

Paweł Blicharski

19 letni założyciel portalu wysportowani-portal-kolarski.pl, drużyny kolarskiej WRT, marki odzieżowej Pablo Wear. Autor książki ''XXI wiek-choroba przeciętności'' http://krolzycia.eu/zamow-ksiazke/