NAKLEJKI NA ROWERY Z WŁASNYM IMIENIEM. DLACZEGO WARTO?

Naklejki na rowery z własnym imieniem i nazwiskiem to od dłuższego czasu nowość. Moda na oklejanie swoimi inicjałami lub najzwyczajniej imieniem i nazwiskiem swoich rowerów, kasków trwa na dobre. Ta moda na tyle mocno się zadomowiła, że osobiście postanowiłem się zainteresować tematem naklejek na rowery. 

 

Odpowiedzmy sobie na samym początku, na jedno, bardzo ważne pytanie. Czy naprawdę jest to nam potrzebne? Po obserwacjach moich znajomych kolarzy, osobiście uważam, że tak! Dlaczego? Poniżej przygotowałem listę, która wskazuję dlaczego warto mieć naklejkę ze swoim imieniem i nazwiskiem na rowerze lub kasku.

1.PRESTIŻ

Oklejenie swojej maszyny inicjałami, podnosi nam renomę. Zawsze, takie naklejki kojarzyły mi się przede wszystkim z zawodnikami z PRO TOURU. Przez taki mały element możemy się poczuć jak prawdziwi zawodowi kolarze.

2. WŁASNOŚĆ

Wiele osób podczas wyścigu, czy zgrupowania ma problem z odnalezieniem swojego roweru. Żyjemy w czasach, kiedy ciężko nam odnaleźć swoje auto na parkingu, z rowerem jest tak samo. Inicjały znajdujące się na ramie roweru ułatwiają nam to. Podczas wyścigu kolarskiego, nie mamy wątpliwości co do tożsamości naszej własności. 

 

 

3. KRADZIEŻ

Bywały przypadki podczas amatorskich wyścigów, że zawieruszył się komuś rower, gdzie najzwyczajniej ktoś stał się nowym posiadaczem maszyny… W takim przypadku taka naklejka ułatwia szybko w pierwszych chwilach, do kogo ten rower należy. 

4. WYGLĄD

Moim zdaniem taki dodatek dodaje dla naszego kasku czy roweru, tego czegoś. Znacząco poprawia się design naszej maszyny. 

 

https://www.facebook.com/Wysportowaniportalkolarski/photos/a.707572815970056/2308379962555992/?type=3&theater

 

 

Powyższe przykłady potwierdzają, że warto zainwestować w naklejki na rower. Wystarczy się przekonać, a każdy znajdzie w tym rozwiązaniu więcej plusów niż minusów. Od 2019 roku drużyna prowadzona przez nasz portal: Sportgang Wysportowani Racing Team została wyposażona w taki gadżet.

 

 

 

Naklejki na rower możesz zamówić TUTAJ