NOWA MARKA SKARPETEK KOLARSKICH HERO [TEST]

Skarpetki kolarskie to nieodłączny element każdego kolarza, tym bardziej takiego, który dba o swój wizerunek i zależy mu na wyróżnieniu się w peletonie pod każdym względem. Czasy się zmieniły. Kilka lat temu wystarczyły zwykłe stopki, później głównym wymaganiem było dobre oddychanie stopy bez względu na wygląd produktu. W tych czasach rynek zaczyna być nasycony wszelkimi produktami, więc trwa wojna o coraz to nowsze wzory i technologię.

Jakiś czas temu otrzymaliśmy informację o możliwości przetestowania skarpetek od nowej marki specjalizującej się w produkcji skarpetek dla sportowców, w tym przede wszystkim dla kolarzy. Mowa tutaj o marce HERO. Bez wahania się zgodziliśmy! Dlaczego? Każda nowość jest czymś ciekawym, tym bardziej, że ten produkt wyróżniał się jedną cechą od innych… Więcej szczegółów już poniżej! 

 

 

Okres zimy i wiosny jest szczególnym czasem dla nas-kolarzy. Pogoda jest na tyle zróżnicowana, że ciężko jest się nam ubrać. Jak nie za zimno to za ciepło. W tym wahaniu pogody najbardziej odczuwają dyskomfort nasze stopy, które marzną najszybciej. Na pomoc ruszają właśnie testowane przez nas skarpetki! Producent w składzie produktu postawił na wełnę,  mająca za zadanie utrzymywać ciepło. 

 

 

CIEPŁO

Tutaj z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że produkt spełnił nasze oczekiwania. W niższych temperaturach, kiedy trening nie jest tak miły, jak w czas wakacyjny, skarpetki podwyższyły poziom komfortu i jakość treningu. Same skarpetki zadziałało na naszą redakcję demotywująco, że po takim czasie zmarźniętych stóp odkryliśmy ocieplane skarpetki od HERO. 

 

 

 

WYGLĄD

Do wyglądu skarpetek nie ma do czego się przyczepić. Nowoczesny, minimalistyczny design to strzał w dziesiątkę w dzisiejszych czasach. Jaskrawa zieleń rzuca się w oczy, a czerń i napis HERO dopełnia wszystkiego, aby skarpetki otrzymały miano idealnych.

 

PODSUMOWUJĄC

Skarpetki spełniły w pełni swoje oczekiwania. Robiły to, do czego zostały stworzone. Rzucały się w oczy i chroniły stopy przed zimnem w te wiosenne dni. Jeśli znudziły Ci się  już znane na pamięć wzory innych marek, czas wprowadzić zmianę w swoim życiu i postawić na HERO, aby chociaż przez chwilę poczuć się jak BOHATER ! 

 

 

Skarpetki zakupisz TUTAJ

The following two tabs change content below.

Redakcja

Ostatnie wpisy Redakcja (zobacz wszystkie)