O NAS

Udostępnij dalej:

O wysportowani-portal-kolarski.pl

”Wysportowani” – to dynamicznie rozwijający się portal sportowy, którego główną tematyką jest rower.  W naszym zespole działają sami specjaliści – kolarze górscy, szosowi, downhill-owcy, dietetycy, triathloniści. Sam portal założony 10 kwietnia 2016 roku, a już znajduje się w czołówce rowerowych mediów.
 
Stawiamy na unikalność tekstów. Piszemy o naszych doświadczeniach, przeżyciach. Nie zamieszczamy tekstów odtwórczych, artykułów z tekstem, ale bez treści. Sumiennie testujemy – chwalimy i doceniamy, ale jak trzeba, to proponujemy inne wybory. Podróżujemy, przeżywamy, dotykamy – relacje z samego serca zawodów, wywiady z zawodnikami, rozwijamy dział ”newsów”, wspominamy wielkie wyścigi z przeszłości.
 
Wspieramy i promujemy  imprezy rowerowe, zawodników oraz drużyny.
 

Obecni jesteśmy również na Facebooku, gdzie mamy ponad 3800 polubień, dla których codziennie publikujemy wartościowe artykuły oraz rowerowe zdjęcia, aby każdy dzień, dzięki nam stawał się lepszy. Nasz portal obecny jest także na Instagramie oraz Twitterze.

 

”Nasz portal jest żywy i prawdziwy. Nie chcemy być czyjąś kopią. Naszym celem jest unikalność i niepowtarzalność. Wyróżnia nas świeżość i pomysłowość.”

 
 
 

Kontakt

wysportowani-portal-kolarski.pl
Paweł Blicharski
tel: 519 468 123