Przetestuj Superiora na Wzgórzu Andersa!

W najbliższą sobotę na wrocławskim Wzgórzu Andersa będzie można poczuć moc tkwiącą w rowerach marki Superior. Przez cały dzień na kolarzy spragnionych mocnych wrażeń czekać będą te maszyny, stworzone do wygrywania maratonów MTB.

 

Mimo że wciąż mamy rok 2019, to do Wrocławia zjadą już sprzęty z kolekcji na przyszły sezon. Jeśli więc ktoś na poważnie szykuje się do walki o triumfy w zawodach w przyszłym roku, ten niech potraktuje sobotnie testy jako element walki zbrojeń. Organizatorzy akcji – Superior Rowery oraz Mobilny Serwis Rowerowy – dają możliwość poznania wszystkich możliwości marki Superior.

Sztywność, zwinność i prawdziwie wyścigowa geometria – to trzy kluczowe właściwości, które mają w nadchodzącym sezonie zagwarantować przewagę nad resztą zawodników. Ale nie tylko. Technologie, w które zostały wyposażone rowery Superior, mają również przynieść nieskrępowaną radość z jazdy po wąskich single trackach lub przy zdobywaniu kolejnych wzniesień.

W sobotę 9 listopada na Wzgórzu Andersa czekać będzie trasa na Pump Tracku. Po zameldowaniu się na mecie, uczestnicy testów otrzymają bony na kawę do Green Nero Caffe oraz produkty Ale Energy. Trzech uczestników testów wróci do domu z bonami na testy Tesli.

Sobota będzie także dniem, w którym na rowery z kolekcji 2019 będzie można otrzymać zniżkę 30%, a na rowery z kolekcji 2020 – 10%. Przecenione będą też rowery z rocznika 2019.

By wziąć udział w testach, należy zarejestrować się na udostępnionym w internecie formularzu (https://www.facebook.com/events/419027479015786/). Testy rozpoczną się o 9.30 i potrwają do 16.30.