REDAKCJA

Udostępnij dalej:

Redakcja wysportowani-portal-kolarski.pl

W naszym zespole działają sami specjaliści – kolarze górscy, szosowi, downhill-owcy, dietetycy, triathloniści, biegacze.


Paweł Blicharski

Pomysłodawca, założyciel i właściciel wysportowani-portal-kolarski.pl. Zawodnik Wysportowani Racing Team. Po za sportem interesujący się marketingiem oraz tematem samorealizacji.

 

 

 


Piotr Wrotek

Za dnia programista. Dba o to, żeby korporacyjnym wojownikom na całym świecie prawidłowo naliczały się pensje, podatki i urlopy. Po południu wciela się w rolę ojca i męża starając się nie zanudzać reszty rodziny opowieściami o nowych oponach, klockach. Wieczorami budzi w sobie lwa kolarstwa i nawet jak nie ma czasu popedałować to zagłębia się w świat dwóch kółek na wszelkie inne sposoby. Na drodze do reprezentowania Polski na igrzyskach w Pekinie stanął fakt, że w tym czasie nie golił jeszcze nóg.

 

 


Bartłomiej Stępień

Triathlonista, redaktor, pasjonat podróży po Polsce. Uczciwy, ciężki, sumienny trening – bez szukania wymówek i wytłumaczeń. Oto moje podejście do uprawiania sportu.

 

 

 


Kamil Świercz

Kielczanin, miłośnik dobrej zabawy, kochający naturę oraz muzykę trance. Otwarty na nowe wyzwania. Pasjonat rowerowy oraz wyczynowy zjazdowiec.

 

 

 

 


Wiktor Bernacki

Zawiercianin, pasjonat kolarski, stawiający sobie wysoko cele, nie bojący się wyzwań, zapalony rowerzysta.

 

 

 

 


Jakub Obitko

Zawodnik Wysportowani Racing Team, pierwszoroczny junior młodszy, na co dzień uczeń Sandomierskiego Gimnazjum. Uwielbia góry i trasy najeżone długimi podjazdami. Interesujący się fizjoterapią oraz dietetyką.                        

 

 


Damian Kic           

Student Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Zawodnik CWKS Resovia Rzeszów. Pasjonat biegania i kolarstwa. Po za sportem interesujący się historią, elektroniką oraz astronomią.

 


Damian Chłanda

28 letni trener z 2 letnim doświadczeniem, pracujący z Polskimi i Amerykańskimi zawodnikami amatorami, posiadający licencję trenera USA Cycling. Aktywny kolarz obecnie ścigający się na licencji UCA Cyling: 3 kategoria w kolarstwie torowym i 3 kategoria w kolarstwie przełajowym. Z pasją do kolarstwa od ponad 10 lat, tworzy swoją wlasną markę pod nazwa „Cyklopedia”. Na codzień pracujący jako grafik komputerowy oraz menadżer marketingu. Zawsze znajdzie czas na udzielenie treningowej porady, możesz go spotkać w okolicach Chicago na lokalnych zawodach oraz jazdach grupowych.


Sylwia Wojtowicz-Sander   

 Uparta, wytrwała, niepoprawna marzycielka. Najbardziej nie lubi gdy jest „zwyczajnie” – bo rutyna działa na nią demotywująco. Rower w duecie z bieganiem to jej bezkonkurencyjne metody na ładowanie baterii. Kocha słodkości w każdej postaci i ilości to też dla równowagi zaprzyjaźniła się z dystansami ultra. Lekkie pióro to jej wrodzony atrybut ale i pielęgnowana pasja – w konsekwencji zawodowo: dziennikarz z powołania.

Motto życiowe: „Wszystko zaczyna się w głowie.”

 


Jakub Szmyd – grafik