REDAKCJA

Udostępnij dalej:

Redakcja wysportowani-portal-kolarski.pl

W naszym zespole działają sami specjaliści – kolarze górscy, szosowi, downhill-owcy, dietetycy, triathloniści, biegacze.


Paweł Blicharski

Pomysłodawca, założyciel i właściciel wysportowani-portal-kolarski.pl. Zawodnik Wysportowani Racing Team. Po za sportem interesujący się marketingiem oraz tematem samorealizacji.

 

 

 


 Tomasz Raszyk

 

 

 

 


Jakub Obitko

Zawodnik Wysportowani Racing Team, pierwszoroczny junior młodszy, na co dzień uczeń Sandomierskiego Gimnazjum. Uwielbia góry i trasy najeżone długimi podjazdami. Interesujący się fizjoterapią oraz dietetyką.                        

 

 


Damian Kic           

Student Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Zawodnik CWKS Resovia Rzeszów. Pasjonat biegania i kolarstwa. Po za sportem interesujący się historią, elektroniką oraz astronomią.

 


Damian Chłanda

28 letni trener z 2 letnim doświadczeniem, pracujący z Polskimi i Amerykańskimi zawodnikami amatorami, posiadający licencję trenera USA Cycling. Aktywny kolarz obecnie ścigający się na licencji UCA Cyling: 3 kategoria w kolarstwie torowym i 3 kategoria w kolarstwie przełajowym. Z pasją do kolarstwa od ponad 10 lat, tworzy swoją wlasną markę pod nazwa „Cyklopedia”. Na codzień pracujący jako grafik komputerowy oraz menadżer marketingu. Zawsze znajdzie czas na udzielenie treningowej porady, możesz go spotkać w okolicach Chicago na lokalnych zawodach oraz jazdach grupowych.