ROWEROWE ŚWIĘTO W PARCZEWIE!

Udostępnij dalej:

Przed nami prawdziwe Święto kolarstwa, które odbędzie się w mieście Parczew, położonym w województwie Lubelskim.  W najbliższych dniach odbędą się dwie niepowtarzalne imprezy o nazwie ULTRAMARATON PIĘKNY WSCHÓD oraz LUBELSKA VUELTA.

 

ULTRAMARATON startuje już 27 kwietnia 2019 roku.Uczestnicy będą mieli do pokonania 250 lub 500 kilometrów. Ten wyścig, to wielkie wyróżnienie dla wszystkich startujących. Sam dystans świadczy ile na kolarzy będzie czekało walki na trasie w własnymi słabościami! 

Więcej informacji o wyścigu TUTAJ

 

 

Lubelska Vuelta to kolejny wyróżniający się wyścig przede wszystkim przez fakt, że jest to wyścig etapowy! Na przełomie organizacji kilkuletniej, frekwencja wynosi ciągle więcej. Świadczy to tylko o sposobie przeprowadzania wyścigu! Oprócz kolarzy z całego kraju do Parczewa na kilka dni przyjeżdżają zawodnicy za granicy. 

Więcej informacji o wyścigu: TUTAJ

The following two tabs change content below.

Paweł Blicharski

19 letni założyciel portalu wysportowani-portal-kolarski.pl, drużyny kolarskiej WRT, marki odzieżowej Pablo Wear. Autor książki ''XXI wiek-choroba przeciętności'' http://krolzycia.eu/zamow-ksiazke/

Ostatnie wpisy Paweł Blicharski (zobacz wszystkie)