TOURDE KOREA – NIESAMOWITE ZAKOŃCZENIE ETAPU

Udostępnij dalej:

DZISIEJSZA RYWALIZACJA W KOREI ZAPAMIĘTANA ZOSTANIE Z POWODU NIESAMOWITEGO ROZSTRZYGNIĘCIA, NIESPOTYKANEGO DOTYCHCZAS NA TRASACH WYŚCIGÓW KOLARSKICH

07-02-2016 Gp Costa Degli Etruschi; 2016, Nippo - Vini Fantini; Bole, Grega; Donoratico;
Grega Bole

Po raz – prawdopodobnie – pierwszy miał miejsce taki sprint, że nawet wykorzystanie fotofiniszu nie pozwoliło na określenie zwycięzcy. Dwójka zawodników, rywalizująca ze sobą o zwycięstwo, wpadła na metę tak idealnie równo, że sędziowie nie mieli innego wyjścia, jak uhonorować obydwu miejscem pierwszym na zasadzie ex aequo. Dlatego też na pierwszym miejscu podium stanęli: Kristian House (ONE Pro) i Brad Evans (Drapac). Trzecie miejsce – już bez kontrowersji – zajął Jeon Juang Ha.

Prowadzenie w klasyfikacji generalnej utrzymał Grega Bole (Nippo Vini Fantini).

The following two tabs change content below.

Paweł Blicharski

19 letni założyciel najszybciej rozwijającego się portalu rowerowego w kraju (wysportowani), drużyny kolarskiej WRT, marki odzieżowej Pablo Wear, aplikacji mobilnej weight under control, i agencji interaktywnej. W trakcie pisania swojej pierwszej książki pt ”21 wiek choroba przeciętności” Uważa, że wiek nie jest barierą w rozwijaniu swoich pasji, i można osiągnąć dosłownie wszystko o czym się marzy.