Weekend z ŻTC BIKE RACE 2020

Za nami pierwsze etapy ŻTC BIKE RACE 2020, w sobotę kolarze zawitali do Mińska Mazowieckiego, dzień później rywalizowali w Białej Rawskiej.

1 sierpnia kolarze szosowi opanowali Mińsk Mazowiecki, gdzie na osiemnastokilometrowej rundzie rywalizowali podczas pierwszego w tym roku etapu ŻTC BIKE RACE. W kategoriach, które miały do przejechania najdłuższy dystans, a zatem 90 km, w M20 triumfował Kacper Kistowski (MERX TEAM POLSKA), który przyjechał „na solo”, z dużą przewagą nad Michałem Glanzem (Świat Rowerów Team) i Jakubem Nowowiejskim (LUKS Trójka Piaseczno). W M30 triumfował Dariusz Kołakowski (TTS.Coach), a w kategorii RED, a zatem zawodników starszych, ale jadących pełny dystans najlepszy był Arkadiusz Juliński (Świat Rowerów Team).

Dzień później rywalizacja przeniosła się do województwa łódzkiego, a konkretnie do Białej Rawskiej. Kacper Kistowski tego dnia musiał zadowolić się drugim miejscem, uznając wyższość Patryka Domagały z PM Bike Racing Team. W kategorii M30 podium zdominowali zawodnicy FabrykaRowerów.com, kolejno Michał Bareła i Dominik Patrzykowski, na najniższym stopniu stanął Daniel Packi (Lider Team Opoczno). W REDzie triumfował Mark O’Reilly.

– Dziękujemy wszystkim zawodnikom za tak liczne przybycie na pierwsze zawody ŻTC BIKE RACE 2020. To dla nas bardzo ważne, że nawet w tak trudnym czasie kolarze obdarzają nas zaufaniem. Już teraz zapraszamy wszystkich do Grójca, na trzeci etap, który odbędzie się 16 sierpnia – podsumowuje ostatnie zawody Wojciech Pawelec, dyrektor cyklu.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

The following two tabs change content below.

Redakcja

Ostatnie wpisy Redakcja (zobacz wszystkie)