ŻTC BIKE RACE w najbliższą niedzielę w Grójcu

Już 16 sierpnia w Grójcu odbędzie się trzeci etap ŻTC BIKE RACE 2020. Najlepsi kolarze masters zawitają do położonego 45 km na południe od Warszawy miasta.

Rywalizacja, w krótki tegoroczny sezon wchodzi w decydującą fazę. Zawody w Grójcu poprowadzone zostaną na dobrze znanej kolarzom, trudnej technicznie 18 kilometrowej rundzie prowadzącej drogami technicznymi wzdłuż trasy S7 od miejscowości Skurów do miejscowości Józefów. Start ostry i meta w miejscowości Skurów, a nawrót w miejscowości Józefów. Najmłodsze kategorie będą miały do przejechania 88,5 km, zaś najstarsze 34,5 km. Dekoracja zawodników planowana jest na godzinę 15:30.

– Przed nami półmetek tegorocznego sezonu, krótkiego, ale niezwykle intensywnego. Zapraszamy wszystkich do Grójca, gdzie czeka nas zacięta rywalizacja, zapowiada się dobra frekwencja, a zatem będzie z kim powalczyć, a także wspaniała pogoda. Do zobaczenia w niedzielę – zachęca do udziału w rywalizacji dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

The following two tabs change content below.